• tr
  • en
+90 212 257 5858
info@bbahukuk.com

HAKKIMIZDA

BBA Hukuk Bürosu, dünyanın önde gelen bağımsız denetim, mali müşavirlik ve danışmanlık şirketi KPMG Türkiye’nin Hukuk Bölümü’nü yöneten ve sayısız projede görev alan Av. Levent BERBER, Av. Gülce BAHÇIVANCILAR ve Av. Ayben ARIKAN tarafından Arnavutköy/İstanbul’da kurulmuştur.

BBA Hukuk Bürosu’nda, daha nitelikli hizmet vermek amacıyla; hukuk ve teknik konularla ilgili uzmanlık alanları birleştirilmiş olup, Büromuz’da görev yapan 25 yıla yakın deneyimli avukatların yanı sıra her biri farklı sektörün duayeni olan danışmanlarımız Sn. Dr.  Cafer FINDIKOĞLU, Sn. Erol LENGERLİ, Sn. Turhan BERİKER, Sn. Olcayto BERKMAN, Sn. Omar S. HUSSAIN’den  Danışma Kurulu oluşturulmuştur.

BBA Hukuk Bürosu, deneyimli avukat ve danışman kadrosuyla, özellikli alanlarda yerli ve yabancı sermayeli şirketlere, kamu kurum ve kuruluşlarına kapsamlı hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Farklı hukuk alanlarında ve sektörlerde uzmanlaşmış dinamik kadrosu ve taviz vermediği değerleri ile kaliteli ve yaratıcı çözümler sunmayı ilke edinen BBA Hukuk Bürosu, güçlü müvekkilleri ile güven esasına dayalı olarak ilişkilerini sürdürmektedir.

BBA Hukuk Bürosu’nun uzmanlık alanları başta şirketler hukuku, birleşme&devralma&yeniden yapılandırma projeleri, ticari sözleşmelerin hazırlanması olmak üzere, ticaret hukuku, borçlar hukuku, iş hukuku, bilişim hukuku, gayrimenkul hukuku, vergi hukuku gibi özellikli konulardır.

BBA Hukuk Bürosu’nun deneyimli  avukatları bugüne kadar Bankacılık’tan, Otomotiv’e, Çimento’dan, Bilişim’e,  Enerji’den, Sigortacılığa kadar çok çeşitli sektörlerde hizmet vermiştir.

Ayrıca, vergi davalarının takibi ve vergi uyuşmazlıklarının çözümü konusunda yoğun olarak hizmet veren BBA Hukuk Bürosu, kurumlar vergisi, katma değer vergisi, damga vergisi mevzuatı ile transfer fiyatlandırması yoluyla örtülü kazanç dağıtımı, vergi iadesi, gümrük gibi özellikli alanlarda önemli deneyime sahiptir.

Diğer taraftan, BBA Hukuk Bürosu’nun deneyimli avukatları Bankacılık Kanunu, Ticaret Kanunu İkincil Düzenlemeleri, TMSF İktisadi ve Ticari Bütünlük Yönetmeliği gibi mevzuat hazırlama çalışmalarında aktif olarak görev almış olup, 5651 sayılı İnternet Üzerinden İşlenen Suçların Önlenmesi Kanun Tasarısı hazırlama çalışmalarında bulunmuştur.

ORTAKLARIMIZ

Av. Levent BERBER Av. Levent BERBER levent berber 2 130x140 Hakkımızda Hakkımızda levent berber 2 130x140
Av. Levent BERBER
Kurucu Ortak

– Saint Benoît Lisesi – İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi – İstanbul Üniversitesi S.B.M.Y.O. Dış Ticaret ve İşletme – Nova...

+90 212 257 5858

View Bio
Av. Gülce BAHÇIVANCILAR Av. Gülce BAHÇIVANCILAR gulce bahcivancilar 130x140 Hakkımızda Hakkımızda gulce bahcivancilar 130x140
Av. Gülce BAHÇIVANCILAR
Ortak

– Bornova Anadolu Lisesi – Yeditepe Hukuk Fakültesi İngilizce Gülce Bahçıvancılar, daha önce dünyanın önde gelen uluslararası denetim şirketlerinden...

+90 212 257 5858

View Bio
Av. Ayben ARIKAN Av. Ayben ARIKAN ayben arikan 130x140 Hakkımızda Hakkımızda ayben arikan 130x140
Av. Ayben ARIKAN
Ortak

– TED Ankara Koleji – Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi İngilizce, İtalyanca Av. Ayben Arıkan, daha önce dünyanın önde gelen...

+90 212 257 5858

View Bio

Hızlı İletişim Formu